SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emmanuel Emenike yolcu!

Gaziantep maçında hem kaptan Emre, hem de taraftarla tartışan Emenike, son Akhisar karşılaşmasında yedek bırakıldı. Takımda istenmeyen adam durumuna düşen Nijeryalı, devrede gidiyor

Güncellenme: 10:53, 30/09/2014
Emmanuel Emenike yolcu!

KANARYA'DA en büyük gündem maddelerinden biri Emmanuel Emenike. Gaziantepspor maçında hem kaptan Emre hem taraftar ile tartışan Nijeryalı futbolcu, sonrasında Başkan Aziz Yıldırım'ın büyük tepkisiyle karşılaşmıştı. Ancak Emenike hatasını kabul edip, hemen özür dilemişti. Son oynanan Akhisar Belediyespor karşılamasında kızağa çekilen Emenike'nin disiplinsiz tavırları, sahadaki kopuk hali ve arkadaşlarıyla olumsuz iletişimi bardağı taşırdı.

Her yerde sorun yarattı

BAŞKAN Aziz Yıldırım, Emenike'yle ilgili kesin kararını verdi. Buna göre devre arasında yıldız futbolcunun bileti kesilecek. Sarı-lacivertli takımda istenmeyen adam durumundaki Emenike'nin yurt dışına gitmesi bekleniyor. Daha önce İngiliz ekiplerinin kendisi için devrede olduğu iddia edilen Nijeryalı futbolcunun, formasını giydiği Karabük, Spartak Moskova ve Nijerya Milli Takımı'nda da disiplinsiz davranışlar hep tepki toplamıştı.