SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Akhisar deplasmanına gideceği gün, iki kaptanından gelen haberle sarsıldı. Önceki günkü idmana bel ağrıları nedeniyle katılmayan, ancak Akhisar kafilesinde olacağı açıklanan Volkan Demirel, sıkıntı devam ettiği için kadroya alınmadı. Emre Belözoğlu ise dünkü ter antrenmanında sol arka üst adalesinde ağrı hissetti ve kadrodan çıkarıldı.

1. Emre Belözoğlu, Emenike oynatılacağı için bozuldu. 2.Kartal, Emre’nin uzlaşmacı olmamasını cezalandırdı. 3.Mert’in oynayacağını öğrenen Volkan ‘sakatım’ dedi.

GEREKÇELER BUNLAR MI? Kulüpten oyuncuların sakatlık dolayısıyla Akhisar’a götürülmediği açıklanırken ortaya şu üç önemli iddia atıldı: Emre, Gaziantep maçında sıkıntı yaşadığı Emenike’nin kadroda olmasına bozuldu, sakat olduğunu söyledi. Emre, Emenike konusunda Başkan ve teknik direktöre şikayette bulundu. Yetkisini aştığı gerekçesiyle de İsmail Kartal tarafından dışarıda bırakıldı.

İsmail Kartal, Mert’i Akhisar maçında da oynatarak ödüllendirmek istedi. Bunu duyan Volkan ise, bel ağrılarını gerekçe gösterip İstanbul’da kaldı. Dediğimiz gibi söylentilerin tamamı, ispatlanmaya muhtaç iddialardan ibaret. Gerçek olan ise F.Bahçe’nin kritik deplasmanda 2 kaptanından yoksun çıkacağı…

Sabah

Yayınlanma Tarihi:09:25,