SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a kötü haber

Son dönemde siyah beyazlıların, Başakşehir'in stadında oynayacağı iddiaları gündemdeydi. TRT1'de yayınlanan Stadyum programına konuşan Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş taraftarının hevesini kursağında bırakacak açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 13:02, 28/09/2014
Beşiktaş’a kötü haber

Olimpiyat Stadı, son oynanan Eskişehirspor maçıyla Beşiktaş’ın başına yine dert oldu. Son dönemde siyah beyazlıların, Başakşehir’in stadında oynayacağı iddiaları gündemdeydi.

TRT1’de yayınlanan Stadyum programına konuşan Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş taraftarının hevesini kursağında bırakacak açıklamalar yaptı. Gümüşdağ, ”Başkan Fikret Orman‘la 20-25 gün önce telefonda stat hakkında görüştük. Fakat sezon boyunca stadı Beşiktaş’la paylaşmamız mümkün değil.

Daha önce Kasımpaşa ile stadımızı paylaştık. Ancak saha zemininde problemler oldu. Bu yüzden Fatih Terim Stadı iki takıma ev sahipliği yapacak durumda değil. Beşiktaş ile stadı paylaşmamız mümkün değil.” dedi.

Beşiktaş’a 2-3 maç için yardımcı olmaya çalışacaklarını belirten Göksel Gümüşdağ, ‘Sezon sonuna kadar paylaşmamız zor. 6-7 yıl boyunca biz de Olimpiyat Stadı’nda oynadık. Galatasaray ile paylaştığımızda zemin çok zarar görmüştü.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:13:01,