SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Prandelli ile olmaz

27 Eylül 2014

HAYATLARI her ayın ikinci çarşambası olsa da toplansak, arkadaşlarımızı görsek olan G.Saray Divan Kurulu'nun “bazı”üyeleri kulübü kaosun içine soktular. G.Saray Spor Kulübü, bu vefasızlığı daha önce de yaptı.

5 yılda 4 şampiyonluk, 2 Avrupa kupası kazanan Faruk Süren'in arkasına teneke bağladılar. AYIP!

ARENA'YI bitiren, şirketleri birleştiren Adnan Polat yuhalanarak gönderildi. AYIP!

ŞİMDİ de Ünal Aysal'a bir AYIP daha…

İNSAN elini vicdanına koyar, bir diğer kulüp başkanlarına bakar bir de Ünal Aysal'a…

TÜRKİYE Cumhuriyeti'nin bir vatandaşına verdiği en büyük madalya olan “Devlet Üstün Hizmet Madalyası” nı Galatasaray'a başkan olmadan seneler önce, 2000 yılında almış bir işadamı. Gelmiş 40 ayda 27 kupa kazanmış. Taraftarına Drogba'yı, Sneijder'i seyrettirmiş.

Yerine adam bulun!

AMCA, ben bu takımın deplesmana giderken uçak parası ödenemediği için havaalanında saatlerce beklediğini kendi gözümle gördüm.

HOCA Hagi sinirden duvarları tekmeliyordu! Galatasaray'ın borcu vardı, hep olacak. Tıpkı diğer büyük takımlar gibi! Büyük takım derken sadece Türkiye'dekilerden bahsetmiyorum, dünyanın bütün büyük kulüplerinin borcu var ve bundan sonra da olacak. Profesyonel bir futbol takımının borçsuz olma ihtimali YOK!

TAMAM Aysal'ı gönderiyorsunuz bari yerine “ADAM” bulun…

KAOSA giren kulüpte futbol takımı duruma reaksiyon gösterdi, çok şanslıydı kazandı. Bu galibiyet Cim Bom'un iyi bir takım olduğunu göstermez. Yalancı bahar..

PRANDELLİ değişik bir taktikle takımı sahaya sürdü. Maç 10 dakikada 0-3 olurdu ama Sivassporlular beceriksizdi. Carlos ne yapsın?…

MELO stoperde başlayınca orta saha otoban oldu. Riskli oynayan Brezilyalı 40. dakikada topu ayağında fazla tuttu, kaybedince rakibe tabanı gösterdi…

MELO'NUN stoperde hata yapacağını tahmin etmek için hoca olmaya gerek yoktu. Üçlü oynatmak istiyorsan Semih-Chedjou-Hakan Balta yap, koy Melo'yu yerine bu kadar pozisyon verme.

PRANDELLİ ile bu iş olmaz.

İTALYAN Galatasaray'ın büyüktakım olduğunun farkında değil…

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek