SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe kafilesi büyük tehlike atlattı

Sarı-Lacivertli kafileyi taşıyan uçak havalandıktan kısa bir süre sonra fırtınaya yakalandı ve büyük bir sarsıntı sonrasında yolculuğuna devam ederek İzmir Adnan Menderes Havalimanına indi.

Güncellenme: 19:53, 27/09/2014
Fenerbahçe kafilesi büyük tehlike atlattı

Manisa'da yarın oynanacak Akhisar Belediyespor maçı için saat 16.00'da THY'ye ait özel bir uçakla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket eden Fenerbahçe kafilesi havalandıktan kısa bir süre sonra fırtınaya yakalandı ve büyük bir sarsıntı sonrasında yolculuğuna devam ederek İzmir Adnan Menderes Havalimanına indi.

Korku dolu bir yolculuktan sonra İzmir'e inen Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyetin şiddetli rüzgar ve fırtına nedeniyle zor anlar yaşadığı, uçağın çok sallanması nedeniyle bazı futbolcuların çığlık attığı bazılarının ise dua ettiği öğrenildi.

10 dakika süren şiddetli sarsıntıyı futbolcular ‘Bugüne kadar yaşadığımız en korkutucu anlardı’ sözleriyle yorumladı. Sarsıntı sırasında başta Moussa Sow olmak üzere tüm futbolcular dua etti.

Fenerbahçeli futbolcular İzmir'e inip otobüse bindikten yaklaşık 3 dakika sonra şiddetli bir yağmur bastırdı. Çok kısa süren yağmurun ardından takım otobüsü Manisa'da kampa gireceği Anemon Otel'e gitmek için yola çıktı.

Öte yandan İzmir'de takımı yaklaşık 50 kişilik taraftar grubu karşıladı…

YILDIRIM UÇAKTA YOKTU

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sağlık sorunları nedeniyle Akhisar Belediyespor deplasmanına gitmedi. Böylelikle Aziz Yıldırım’ın sağlık problemi uçakta olmayışına vesile oldu.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:18:04,