SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldırım Emenike’ye sert çıktı

G.Antepspor maçında Emre’yle tartıştıktan sonra taraftarlarca yuhalanan ve onlara karşılık veren Emenike neye uğradığını şaşırdı. Yıldırım yıkdız futbolcuya kapıyı gösterdi.

Güncellenme: 08:51, 26/09/2014
Yıldırım Emenike’ye sert çıktı

1-0 kazanılan G.Antepspor maçında yaptığı topuk pası nedeniyle kendisini eleştiren Emre'yle tartışan Emenike, daha sonra F.Bahçe taraftarlarınca yuhalanmıştı. O da taraftarlara dönerek elleriyle karşılık vermişti.

Bütün bu yaşananlar Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı çılgına çevirdi. 1 dakika bile tutmamİkilinin olaylar sonrası yaptığı görüşmede inanılmaz diyalogların yaşandığı ortaya çıktı. Başkan Aziz Yıldırım, Nijeryalı futbolcuya karşı son derece sinirliydi.

İddiaya göre Yıldırım, “Bavulunu topla git! F.Bahçe taraftarına karşılık veremezsin. Bu yaptığın hareketin mantıklı bir açıklaması yok” dedi. Emenike duydukları karşısında adeta şoke oldu. Yıldız oyuncu, “Sorry Başkan, sorry Başkan” diyerek Yıldırım'dan özür diledi. Başkan, “Bir daha böyle bir harekette bulunursan seni bu kulüpte 1 dakika bile tutmam. Burada aldığın paraları da rüyanda görürsün” karşılığını verdi ve Emenike görüşmeden ayrıldı.

Daha sonra Nijeryalı futbolcu hemen FBTV mikrofonlarına açıklama yaptı ve taraftarlardan özür diledi. Emenike'nin buradaki konuşmalarında tartıştığı Emre'den özür dilememesi dikkat çekmişti. Başkan Aziz Yıldırım'ın ağır tepki gösterdiği

olay, taraftarlara verilen karşılıktı. Yıldız forvet, “Tamamen kazanma hırsından kaynaklanan bir olaydı. Bütün F.Bahçe taraftarlarından özür diliyorum. Onlara karşılık vermemem gerekiyordu” demişti.

Emmanuel Emenike, Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekmişti.

Yayınlanma Tarihi:08:31,