SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Liglerde haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e 4. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 5. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 4. hafta maçları oynanacak.

Güncellenme: 11:01, 26/09/2014
Liglerde haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig ve Spor Toto 3. Lig’de 4., Spor Toto 2. Lig’de ise 5 hafta maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

Yarın:

17.30 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

28 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Balıkesirspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Torku Konyaspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Konya Büyükşehir)

19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

29 Eylül Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Gaziantepspor-İstanbul Başakşehir (Kamil Ocak)

PTT 1. LİG

Yarın:

14.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

19.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

28 Eylül Pazar:

14.00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)

18.30 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

18.30 Kayserispor-Samsunspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Albimo Alanyaspor-Bucaspor (Alanya Oba)

29 Eylül Pazartesi:

19.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

SPOR TOTO 2. LİG

Kırmızı Grup

——————

Yarın:

15.00 Bandırmaspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 BUGSAŞ Spor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)

16.00 Hatayspor-Göztepe (Antakya Atatürk)

16.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş)

16.30 İnegölspor-Kırklarelispor (İnegöl İlçe)

16.30 Tepecikspor-Pazarspor (Tepecik)

16.30 Kocaeli Birlikspor-Gölbaşıspor (İsmetpaşa)

19.00 Altay-MKE Ankaragücü (İzmir Atatürk)

19.00 Kahramanmaraş-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

—————-

28 Eylül Pazar:

16.00 Hacettepe-Tokatspor (Cebeci İnönü)

16.00 Pendikspor-Keçiörengücü (Pendik)

16.00 Körfez İskenderunspor-Menemen Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

16.30 Aydınspor 1923-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Adnan Menderes)

16.30 Fatih Karagümrük-Ofspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.30 Ümraniyespor-1461 Trabzon (Ümraniye Belediye İlçe)

18.00 Tarsus İdmanyurdu-Turgutluspor (Tarsus İlçe)

19.00 Yeni Malatyaspor-Kartalspor (Malatya İnönü)

19.00 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Fethiye İlçe)

SPOR TOTO 3: LİG

1. Grup

————

28 Eylül Pazar:

15.30 Batman Petrolspor-Manavgatspor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Çorum Belediyespor-Tire 1922 (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Bursa Nilüferspor-Zonguldak Kömürspor (Nilüfer)

16.30 TUTAP Şekerspor-Adliyespor (Polatlı İlçe)

16.30 Kızılcabölükspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Tavas İlçe)

16.30 Gaziosmanpaşa-Kırıkhanspor (Sarıyer Çayırbaşı)

16.30 Tuzlaspor-Niğde Belediyespor (Tuzla Belediye)

16.30 Çatalcaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tepecik)

2. Grup

———-

28 Eylül Pazar:

15.30 Erzincan Refahiyespor-68 Yeni Aksarayspor (Erzincan 13 Şubat)

16.00 Çankırıspor-Maltepspor (Ilgaz)

16.00 Payas Belediyespor 1975-Gölcükspor (Payas İlçe)

16.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Arsinspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

16.30 Derince Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

16.30 Kemer Tekirovaspor-Çine Madranspor (Dr. Fehmi Öncel)

16.30 Eyüpspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Eyüp)

16.30 Dardanelspor-Halide Edip Adıvarspor (Mimar Yahya Baş)

20.00 Yeni Diyarbakır-Yeşil Bursa (Diyarbakır Atatürk)

3. Grup

———–

28 Eylül Pazar:

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Van Atatürk)

16.00 Etimesgut Belediyespor-İstanbul Güngören (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

16.00 Kayseri Şekerspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

16.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Erzin Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

16.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Silivrispor (Ulucak)

16.30 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)

16.30 Bergama Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Bergama 14 Eylül)

16.30 Sandıklıspor- Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Sandıklı İlçe)

19.00 Sakaryaspor-Ankara Demirspor (Sakarya Atatürk)