SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’ın golünün sonrasında Galatasaraylı futbolcular el ele tutuşarak yedek kulübesine koştular. Ancak burada teknik ekiple kucaklaşan ve herkese birlik beraberlik mesajı veren oyunculara katılmayan bir isim vardı: Olcan Adın…

Daha önce de gole sevinmediği gerekçesiyle eleştirilerek sosyal medyada taraftarlar arasında hedef haline gelen yıldız oyuncunun bu hareketinin sebebi anlaşılamayarak yine büyük tepki topladı. Ancak gerçek sonradan ortaya çıktı.

Olcan’ın bu hareketinin sebebi Sivasspor’un oyuna başlamasına engel olmak istemesiydi. Yıldız isim böylelikle kendi yarı sahasında kalarak hakemin oyunu başlatamamasını, doğal olarak da takımının hazırlıksız yakalanmamasını sağladı.

İŞTE OLCAN’IN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

Burak Yılmaz’ın golünün ardından takıma birlikte sevinmemesi sorulan Olcan Adın, “İkinci golden sonra takım arkadaşlarım el ele tutuştu ve kulübeye doğru sevinmeye gittiler. Benim son anda aklıma geldi, rakibimiz santradan hızlıca oyuna başlayabilir ve bir gol yiyebilirdik. Ben bu yüzden orta sahaya gittim, bunun altında başka bir art niyet aranmasın” diye konuştu.

“GALATASARAY’A İSTEYEREK GELDİM, MUTLUYUM”

Galatasaray’da mutsuz olup olmadığı sorulan Olcan Adın, “Her futbolcu oynamak ister, süre almak ister. Ben Galatasaray’a isteyerek geldim. Şu anda o kadar da mutluyum ki bunun tarif edemem. Çocukluk arkadaşlarıma oynuyorum. Bütün herkesle aram iyi. Bu haberler bizi yıprtamak için de çıkıyor olabilir. Biz büyük bir aileyiz. Biz kendi aramızda o kadar mutluyuz ki bunu da inşallah sezon sonunda göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:21:31,