SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal’ın Galatasaray Kulübü Başkanlığı’na aday olmayacağını açıklamasının ardından camiada büyük yankı buldu. Florya’da bir restoranda Ünal Aysal, futbol takımı teknik ekibine ve oyunculara yemek verirken Aysal’ın başarılı olduğunu ve göreve devam etmesi gerektiğini düşünen Galatasaray taraftarları Florya’ya akın etti.

Ünal Aysal’ın takımı bırakmaması gerektiğini kaydeden taraftarlar Aysal’ın kalması için tezahüratlarda bulundu. Taraftarlar Aysal için, “Kime gönül verdik, kimler geldi geçti, Cimbombom’u yedi bitirdi, üzülme boşuna taraftarın yanında Ünal Aysal bizi bırakma” sözlerini kullandı. Deneyimli idareci de taraftarlara el sallayarak karşılık verdi.

BURAK VE SELÇUK’A DESTEK

Florya’da gerçekleşen yemekte Ünal Aysal’ın kalması için tezahüratler yapan sarı-kırmızılı taraftarlar; Selçuk İnan ile Burak Yılmaz’ı da bağrına bastı.

Her iki oyuncu da cama çıkarak taraftarları selamlarken, Selçuk için “Büyük kaptan” sözleri kullanıldı.

AYSAL’A ÖZEL BESTE

Taraftarların Aysal için yaptığı yeni beste de dikkat çekti; “Kimleri gönderdik, kimler geldi geçti, cimbomu yedi bitirdi, üzülme boşuna taraftarın yanında, Ünal Aysal bizi bırakma”

Yayınlanma Tarihi:20:36,