SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal’a destek çıkarması

Galatasaraylı taraftarlar, Başkan Aysal'ın saat 20.00'de Florya Beyti'de futbolcular ve teknik heyete vereceği yemeğe akın ederek destek gösterisinde bulunacak.

Güncellenme: 14:09, 25/09/2014
Aysal’a destek çıkarması

Ünal Aysal’ın Galatasaray Kulübü Başkanlığı’na aday olmayacağını açıklaması, sarı kırmızılı camiada büyük yankı yarattı. Aysal’ın başarılı olduğunu ve göreve devam etmesi gerektiğini düşünen ‘Galatasaray Peşindeyiz’ adlı taraftar grubu, Aysal’ın yeniden aday olması için imza kampanyası başlattı.

İnternetteki ‘change.org’da düzenlenen imza kampanyasına birkaç saat içinde binden fazla kişi katıldı.

Kampanya bildirisinde şu ifadeler kullanıldı:

ÜNAL AYSAL YENİDEN ADAY OLSUN

Türk futbolunun dibine kadar bataklığa saplandığı, TFF ve kurumlarının yanlı ve Galatasaray’a düşmanca kararların altına imzalar attığı günlerde camia olarak kenetlenmemiz ve ÜNAL AYSAL’ın arkasında durmamız bir zaruriyetten ziyade GALATASARAY DURUŞUNUN bir parçasıdır!

Şike lobilerinin futbolun en üst kurumlarınca kollandığı, hükümet destekli yasa değişiklikleri ve yeniden yargılama adı altında yapılan peşkeşlere karşı DİK duran bir GALATASARAY görmek ve sürdürmek adına başkanımız Sayın ÜNAL AYSAL’a caima olarak TAM DESTEK vermek en büyük GALATASARAY görevimizdir!

Bu görev neticesinde; Sayın ÜNAL AYSAL’ın arkasında durarak yeniden aday olması için her türlü faaliyette bulunmamız gerekmektedir!

İş bu yüzden;

ÜNAL AYSAL YENİDEN ADAY OLSUN!!!

Saat 20.00’de toplanacaklar

Galatasaraylı taraftarlar, Başkan Aysal’ın saat 20.00’de Florya Beyti’de futbolcular ve teknik heyete vereceği yemeğe akın ederek destek gösterisinde bulunacak.

Yayınlanma Tarihi:12:27,