SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe aşkı

Emre Belözoğlu, camiaya olan bağlılığını dile getirirken, “Bu duygular kelimelerle anlatılacak duygular değil” ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 11:49, 25/09/2014
Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe aşkı

İrfan YİRMİBEŞ | AMK

Gaziantepspor karşılaşmasında Emenike'yle yaşadığı tartışmayla gündeme gelen Emre Belözoğlu, saha içinde kendi arkadaşlarına da gerektiği yerde talimat vermesinin, “Ağabeylik” görevinden kaynaklandığını belirtti. Tecrübeli oyuncu, “Çocukluğumuzun hayali olan takımda elimden geldiğince kaptanlık, ağabeylik yapmaya çalışıyorum. Fenerbahçe sevgisi gerçekten kelimelere, cümlelere sığacak bir sevgi değil. Bu sevgiyi yaşamak gerekiyor” diye konuştu.

HATALARIMIZ OLUYORDUR

Milli oyuncu, “Kendini Fenerbahçe formasına, camiasına ait hissetmek kelimelerle anlatılacak duygular değil. Kendimi bu camiaya çok ait hissediyorum. Elimden  geldiğince de bu formanın saha içinde ve dışında hakkını vermeye çalışıyorum. Hatalarımız, yanlışlarımız oluyor, kusurumuzmutlaka vardır. İnsanız hepimiz. Bu camiayı seven, bu camia için bir şeyler için yapmaya çalışan herkes bizimformaya ne kadar bağlı olduğumuzu anlıyordur. Ben böyle düşünüyorum” dedi.

SIKINTILARI BİRLİKTE ATLATTIK

Tecrübeli futbolcu, “Takımdaki herkes bu formaya sahip çıkmaya çalışıyor. Taraftarlarımız camianın en zor gününde hep yanımızda oldu, her dönemde en büyük destekçimiz taraftarımız oldu. Bundan sonra da böyle devametmeli. Sıkıntılı süreçleri biz birlikteliğimizle, beraberliğimizle atlattık. Bundan sonra da böyle olacağına inanıyorum. Bu sezon 4. yıldız hedefimiz için yine kenetleneceğiz. Umarımbu kenetlenme yine mutluluğu getirir” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:00,