SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bale,hayranını ezdi

Real Madrid'in Gallerli oyuncusu Gareth Bale, Madrid'de arabasıyla bir yerden ayrılırken çevresini saran hayranlarıyla arabasının içinde poz verdi. Bale arabasını hareket ettirip hayranlarının arasından ayrılırken bir kadının ayağını ezdi.

Güncellenme: 17:58, 25/09/2014
Bale,hayranını ezdi

Real Madrdili Gareth Bale az kalsın talihsiz bir kazaya sebebiyet verecekti. Madrid’de bir mekandan ayrılmak için aracına binen yıldız oyuncunun çevresini yaklaşık 20 taraftar sardı ve Galli oyuncuyla fotoğraf çektirmek istedi.

Aracından inmese de hayranlarını kırmayan Bale, bir süre hayranlarıyla daha fotoğraf çektirdikten sonra teşekkür etti ve aracını hareket ettirdi. Ancak kalabalık bu durumu beklemiyordu ve Bale’e yaklaşmaya çalışan Alba isimli bir kadının sağ ayağı Bale’in aracının tekeri altında kaldı. Kadının yardım çağrısına çevredekiler “ayaklar, ayaklar” diyerek Bale’i ve oyuncunu diğer hayranlarını uyardıysa da ünlü futbolcu duraksamadan mekandan ayrıldı.

Olaydan sonra bir süre seken Alba, gazetecilere “Fotoğraf çektirmek için aracına yaklaştım ancak araç hareket edince sağ ayağım tekerin altında kaldı” dedi. Gazetecilerin “Ağrın var mı” sorusuna genç kadın, “Biraz ama çok değil” diye yanıtladı. Ayağını bir süre hareket ettiren Alba bir sorun olmadığını görünce arkadaşıyla mekandan ayrıldı.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN