SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal zirvesi sona erdi!

Faruk Süren ile Ali Dürüst, Akmerkez'deki ofisinde ziyaret ettikleri Ünal Aysal'a, "İsterseniz ekibi beraber oluşturabiliriz, Galatasaray sizin başkanlığınızda yürümeli" dedi. Ancal Aysal ikna olmadı.

Güncellenme: 19:02, 25/09/2014
Aysal zirvesi sona erdi!

Akmerkez’deki Papermoon’da bugün öğle yemeğinde bir araya gelen Galatasaray’ın eski başkanı Faruk Süren ile eski yöneticilerden Ali Dürüst, Fatih Altaylı, Abdurrahim Albayrak ve Niyazi Yelkencioğlu’nun toplantısının detayları ortaya çıkmaya başladı.

Ünal Aysal’ın başkanlığa devam etmesi fikrinin ağır bastığı toplantı sonrasında, Faruk Süren ile Ali Dürüst; Ünal Aysal’ın Akmerkez’in 13. katında bulunan ofisine çıktı. Şu sıralarda devam eden görüşmede Süren-Dürüst ikilisinin, Aysal’a, “Galatasaray’ın sizin başkanlığınızda yürümesi lazım. Şu anda sizin bırakmanız kulübe zarar verir. İsterseniz yönetim kurulunu da beraber oluşturabiliriz ama sizin devam etmeniz lazım” dedikleri öğrenildi.

Süren ve Dürüst’ün bütün çabalarına rağmen Aysal ikna olmadı. G.Saray Başkanı toplantı sonrası yaptığı açıklamada “Aday olmayacağımı söylemiştim. Kararımdan dönmem söz konusu değil. Ben Faruk Süren ve Ali Dürüst’e aday olduğunuz takdirde size destek veririm dedim.” ifadesini kullandı.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:18:38,