SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman hayran kaldı

Bursaspor maçı sonrasında tebrikleri kabul eden Beşiktaş Başkanı, “Sosa’yı gördünüz mü. Bu daha başlangıç. Ben takıma güveniyorum. Kupa bizim olacak” dedi

Güncellenme: 11:07, 24/09/2014
Fikret Orman hayran kaldı

AMKSpor / Ersoy ÖZDEM

Zorlu Bursaspor deplasmanından galibiyetle dönen Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'ın keyfi yerindeydi. Gergin geçen maçta bir an olsun yerine oturmayan ve Olcay'ın golüyle büyük sevinç yaşayan siyah-beyazlıların patronu, 90 dakika bitiminde yeni transfer Sosa'yı göklere çıkardı. Tebrikleri kabul eden Beşiktaş Başkanı, “Sosa tam olarak hazır değildi, ancak büyük bir iş başardı. Nasıl oynadığını gördünüz mü… Bu performansın daha başlangıç olduğunu düşünüyorum. Ne kadar doğru bir transfer yaptığımızı ilerleyen haftalarda daha iyi göreceksiniz” ifadesini kullandı.

“OLCAY ÇOK FARKLI”

Olcay’ın performansına da değinen Orman, “Ne zaman, ne yapacağı hiç belli olmuyor. Maç içinde neredeyse sahada görünmedi, ama öyle bir yerde ortaya çıktı ki, takımı kurtardı. Sanırım Bilic de bunu biliyor ve bu yüzden onu sahada tutuyor” diye konuştu. Teknik direktör Bilic'in doğru hamleler yaptığını söyleyen Orman, “Sosa ile Atınç hamleleri doğruydu. Atınç genç olmasına rağmen tüm hava toplarını soğukkanlı bir şekilde indirdi” dedi.