SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Selçuk İnan’ın performansı eleştirilere sebep olurken, sarı-kırmızılıların Cuma günü ligin Türk Telekom Arena’da Sivassporla oynayacağı karşılaşma büyük merak uyandırmaya başladı.

Son günlerin en çok konuşulan ismi Selçuk’un bu maça çıkmaya çekindiği iddia edilirken, NTV Spor’da yorumculuk yapan Mehmet Demirkol çarpıcı bir ifade kullandı.

İşte Demirkol’un birbirinden çarpıcı yorumları;

“Onur çok duygusal. Milli maçın ruh hali onda duruyor. Volkan kaledeyken onu, Onur kaledeyken onu perişan ediyoruz. Dünkü hakem iyi değil. Çok kötü maç yönetti.”

“ONUR BENİ AT DİYOR, ATAMIYOR!”

“Onur Kıvrak tabi ki kendine verilen kötü kararları görür. Onur'dan rica ediyorum. Sakin kafayla maçı izlediğinde Doka ile Medjani arasındaki geçenleri kafasında bir yorumlasın. Doka nasıl dayak yedi izlesin mesela. Hakem standart hakem olsa, Onur Kıvrak'ı atması lazım. Onur orada diyor ki; “At beni ya. Yiyiyorsa at hadi beni” Ama iyi hakem olmadığı için atamıyor.”

“FUTBOLCULAR BU HAKEMDEN ŞİKAYETÇİ”

“Onur'un sinirlenmesi hakkı. Halis Özkahya'nın güldüğünden yakınıyor. El kol yapmasından şikayet ediyor. Sadece sana yapmıyor ki bunu. Diğer takımlara da yapıyor ve tüm futbolcular da bundan şikayetçi.”

“Bu hakemler sanıyor ki İngiltere'de maç yönetiyorlar. Hani hakemler gülüyor falan ya, mimikleri seyretmesin hakemler. Maçı seyretsinler. Böyle yapacaksan git tiyatrocu ol. En sevilen hakem Serdar Tatlı'ydı. İfade yok.”

“AMATÖR LİG'DE DÖVERLER”

“Türkiye'de bu küçümsemelerle maç yönetilmez. Bak Amatör Lig'de döverler adamı. Türkiye'de böyle öğretmenlik bile yapılmaz. Maalesef durumumuz böyle. ”

Öte yandan son günlerin en çok konuşulan ismi Selçuk'un Sivasspor maçına çıkmaya çekindiği iddia edilirken, Mehmet Demirkol çarpıcı bir ifade kullandı.

“ÇIKMASIN BİR DAHA”

Demirkol açıklamasında, “Selçuk'u ne kadar beğendiğimi söylemeye gerek yok. Eğer bunu gerçekten söylemişse çıkmasın bir daha. Çünkü geçen hafta Burak Yılmaz'ın da böyle bir açıklaması olduğu iddia edildi ve yalanlama da gelmedi. “O topa vuramadım, çünkü korktum” diye… Olmaz yani, olmaz!” sözlerini kullandı.

bununla birlikte alınan bilgilere göre, sarı-kırmızılılarda eski günlerini iple çeken Selçuk İnan'ın karşılaşma öncesinde tribünlere çağrılarak aradaki buzların eritilmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:15:43,