SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Başkan Ünal Aysal’ın 25 Ekim’deki kongrede adaylığı konusunda birbirinden farklı iddialar ortaya atılırken, Beyaz Tv’de Derin Futbol adlı programda yorumculuk yapan Sinan Engin çarpıcı ifadeler kullandı.

Sinan Engin, “Bu tribünler onu aday yapmaz” şeklinde konuşurken, Aysal’ın alacağı başarısız sonuçların işleri rayından çıkaracağını belirtti.

Ünal Aysal’ın işinin zor olduğunu ancak listesinin önem kazandığını belirten Engin, “Başarısız başkan değildir ama formsuzdur. Bu tribünler geçen hafta istifa diye mırıldandı. Bu Cuma, Galatasaray’ın Sivas’ı yeneceği garantisi var mı? Yok… Eğer kaybederse stat istifa diye bağırır. Çünkü Galatasaray yapılan yönetimden haz duymuyor, nefret ediyor. Onun için Avrupa ya da lig maçları geçilse de iş zor. Çünkü artık don yırtıldı. Dikiş tutmaz, yapıştıramazsın. Bunun devamı gelir. Hele Fenerbahçe derbisini falan kaybedersen Aysal aday olsa da kongreye girmez. Aysal’ın aday olsa da güzel bir liste yapabileceğini düşünmüyorum. Ama Abdurrahim Albayrak ile Ali Dürüst girerse listeye o zaman bilemem” dedi.

Yayınlanma Tarihi:11:53,