SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sevgilisi bakın kim çıktı!

Fenerbahçeli Bekir İrtegün ile aşk yaşadığı ileri sürülen Gizem Yurtoğlu, 2012’de kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu ile bir dönem nişanlıydı.

Güncellenme: 11:00, 22/09/2014
Sevgilisi bakın kim çıktı!

Fenerbahçeli futbolcu Bekir İrtegün, kalbini yeni bir aşka açtı. İrtegün’ün yeni sevgilisi; Miss Turkey 2008’in üçüncü güzeli Gizem Yurtoğlu. Henüz taze bir ilişki yaşayan çiftin, çok mutlu olduğu söyleniyor. Yurtoğlu’nun bir dönem sporla ilgilendiği ve Ankara’da profesyonel olarak voleybol oynadığı öğrenildi.

MERHUM EDİZ BAHTİYAROĞLU İLE NİŞANLANMIŞTI

Gizem Yurtoğlu, futbol camiasının yakından tanıdığı bir isim. Zira Yurtoğlu, 2012 yılında kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu'nun nişanlısı idi. 2009'da nişanlanan çiftin yüzüklerini o dönem Ankaraspor Teknik Direktörlüğü görevini yürüten Aykut Kocaman takmıştı. İkili daha sonra ayrılık kararı almıştı.

Yurtoğlu, 2010 yılında şovmen Mehmet Ali Erbil'le bir restorandan çıkarken görüntülenmiş, Erbil gazetecilere, “O sevgilim değil, iyi bir arkadaşım. Elinden tutup gezmediğim hiç kimse de sevgilim değildir” açıklamasını yapmıştı.

EMEL SAYIN TORPİL YAPTIRDI İDDİASI Gizem Yurtoğlu'nun 2008’de üçüncü olduğu Miss Turkey yarışması sırasında jüri üyelerinden Emel Sayın’ın kendisine torpil yapıldığı ileri sürülmüştü. Yurtoğlu iddialar üzerine, “Öyle bir şeyin olması mümkün değil. Zaten yarışmanın organizatörleri de bu konuya çok dikkat ediyorlar. Emel Sayın, bir dönem halamın kiracısıydı ve çok yakın arkadaşlar. Biz kamptayken bir araya geldiklerinde, halam benim güzellik yarışmasına katılacağımı söylemiş. Emel Sayın da Mehmet Ali Erbil'le birlikte oynadığı “Aşkım Aşkım” dizisinin çekiminde, ona benden söz etmiş. Yarışmada sunuculuk yapan Erbil, şaka olsun diye Emel Sayın'ın bana torpil yaptırdığını söyledi, hepsi o kadar. Yani ortada torpil falan yok” açıklamasını yapmıştı.

Sabah