SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor yenilgisinin ardından oynanan futbol nedeniyle eleştirilen Galatasaray‘da teknik direktör Cesare Prandelli‘nin Sivasspor maçında bazı değişiklikler yapabileceği öğrenildi.

Melo‘nun 2 maçlık cezasının bitmesiyle orta sahadaki kurguyu değiştirecek olan İtalyan teknik adamın Yekta‘nın yerine Melo‘ya şans vereceği belirtildi. Melo‘nun dönmesiyle birlikte Bruma‘yı kulübeye çekmeyi planlayan Prandelli‘nin forvet hattında yalnız kalan ve gol üretmekte sıkıntı yaşayan Burak‘ın yanına daha etkili bir partner yerleştirmeyi düşündüğü ifade edildi.

Prandelli‘nin en çok bu konuda kararsız kaldığı ,5 yabancı sınırlaması nedeniyle kesin kararını veremediği vurgulandı. İtalyan teknik adamın Napoli’den transferini istediği Goran Pandev‘e Sivasspor maçında ilk 11’de görev vermeyi düşündüğü belirtilirken Makedon golcüyü hafta içinde yapılacak antrenmanlarda Burak‘la birlikte deneyeceği öğrenildi.

Antrenmanlarda Pandev‘in performansından memnun kalması halinde Dzemaili‘yi yedek kulübesine çekmeyi düşünen İtalyan teknik adamın sağ bekte de yine Veysel‘e şans vermeyi planladığı ifade edildi.

Ligtv