SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Telles’in dünyası karardı

Brezilya Milli Takımı'nın dışında kalan Telles'in dünyası, Galatasaray ve Olimpik Milli Takım kadrosuna da dahil edilmeyince üç gün içinde yıkıldı.

Güncellenme: 14:48, 20/09/2014
Telles’in dünyası karardı

Cesare Prandelli tarafından Balıkesirspor maçının kadrosuna alınmayan Alex Telles bir şok daha yaşadı. Bu, Galatasaray‘ın Brezilyalı yıldızının son üç gün içinde üst üste aldığı üçüncü kötü haber oldu.

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Dunga‘nın önceki gün açıkladığı A Milli Takım kadrosunda kendisine yer bulamayan Telles, 2016’da Rio‘da düzenlenecek olan Yaz Olimpiyatları öncesinde ülkenin Olimpik Milli Takımı‘na da seçilemedi.

TELLES’İN YEDEĞİYDİ

Yaş kontenjanı nedeniyle olimpik milli takımda olmasına kesin gözüyle bakılan sarı-kırmızılı oyuncu, Alexandre Gallo tarafından davet edilmedi. Takıma Telles‘in yerine çağrılan sol bek Wendell, Gremio takımında Alex Telles‘in yedeği olarak oturuyordu.

A Milli Takım‘a davet alan genç sol bek Dodo ise Roma’ya Corinthians‘tan bedelsiz olarak transfer olmuştu. Telles ise Galatasaray’a yaklaşık 6.5 milyon Euro’ya mal olmuştu.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:14:47,