SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'da takım ve teknik heyet eleştiriliyor ama hiçbir şey Cesare Prandelli'nin keyfini kaçırmıyor. Çünkü İtalyan hoca planlarını yaptı, 6. haftayı bekliyor…

Kamp periyodundan bu yana geçmiş dönemlere oranla çok daha farklı ve yoğun bir çalışma programı uygulatan Prandelli, ekstra yüklemelerin yarattığı olumsuzlukların yakın gelecekte sportif başarı olarak geri döneceğinden emin.

Son Anderlecht maçından sonra soyunma odasında morali sıfıra inen öğrencilerine de durumu anlatan Prandelli'nin, “Tam istediğim gibi oynadınız, tebrik ediyorum. Tribünlere kulaklarınızı kapatın, ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacak, kapasitenizin üzerine çıkacaksınız. Ne yaptığımızı biliyoruz” sözleri atmosferi değiştirdi.

“TEK İHTİYAÇ DESTEK”

Prandelli'nin zamanlaması ise çok kritik bir kapışmayla denk düşüyor… “Her şey planladığımız gibi gidiyor. 6. haftadan itibaren formumuzun zirvesine ulaşacağız” derken tam da o bahsettiği haftada Süper Lig'de Galatasaray, Arena'da Fenerbahçe'yi ağırlıyor.

Deneyimli teknik adam, ezeli maç ile ilgili olarak, “Şu an için bizim tek ihtiyacımız taraftarın vereceği destek. Eğer büyük bir aksilik olmazsa 6. haftadan sonra tüm rakiplerimizi ezer geçeriz” iddiasını yakın çevresiyle net bir şekilde paylaşıyor.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:12:37,