SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘İdman dışında yaptıklarıyla ilgilenmiyorum’

Levante ile oynayacakları lig maçının zor geçeceğini söyleyen Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, oyuncularını saha dışında serbest bıraktığını, bundan her hangi bir rahatsızlık duymadığını dile getirdi.

Güncellenme: 16:46, 20/09/2014
‘İdman dışında yaptıklarıyla ilgilenmiyorum’

Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, Levante’nin zor bir rakip olduğunu söyledi. Mundo Deportivo’nun haberine göre, Levante’nin lige yeni başlayan bir takım olduğunu söyleyen Enrique, “Beklendiği gibi zor bir maç olacak. Rakibimizin hücum konusunda güçlü bir potansiyeli ve bunu başaracak gücü var. 10 futbolcuyla savunma yapacaklar. Bunu aşmamız zor olacak. Çalışmalarımızda savunmayı aşınca yapacaklarımızı konuşuyoruz. Bu maçta yapacakları savunmayı bütün sene boyunca yapmayacaklar.

Öte yandan oyuncuları hakkında da konuşan Enrique, “Ben onların idman dışında internette, sosyal ağlarda ne yaptığıyla ilgilenmiyorum. Bundan rahatsız da değilim. Bu oyuncular zaten profesyonel. Onlardan sadece oyuna odaklanmalarını isteyebilirim” diye konuştu. Munir’in son zamanlarda daha çok öne çıkıp çıkmadığı sorusuna ise İspanyol teknik adam, “Ben böyle düşünmüyorum. Munir takımın önüne geçmedi. Munir, Sandro, Samper bunlar aramıza yeni katılan oyuncular. Takımın önünde de değiller” dedi.