SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig üçüncü hafta mücadelesinde Balıkesirspor’un, Galatasaray’ı 2-0 gibi net bir skor ile mağlup ettiği karşılaşmanın ardından ev sahibi ekibin yıldız ismi Gökhan Ünal, kritik açıklamalarda bulundu.

Galatasaray karşısında galibiyeti getiren gollerden bir tanesine imzasını atan Gökhan Ünal, sarı kırmızılı ekibin Fatih Terim’in görevden ayrılmasının ardından ciddi bir çöküş evresini girdiğini söyledi.

Gökhan Ünal, “Lige çok iyi başlamadık. İlk iki maçımızda çok iyi mücadele etmesek de mağlubiyeti hak etmemiştik. Ancak bugün sahada takım olduk. Galatasaray, bireysel olarak iyi bir ekip ama takım değil” dedi.

Galatasaray’ın Fatih Terim’in ardından savaşmayı ve mücadele etmeyi bıraktığını söyleyen deneyimli golcü, “Fatih Terim’den sonra Galatasaray’da çok ciddi bir çöküş var. Fatih Terim varken mücadele edip savaşıyorlardı ancak iki senedir ben böyle bir Galatasaray göremiyorum.” ifadelerini kullandı.

Gökhan Ünal, son olarak takım halinde zamana ihtiyacı olduklarını ve zamanla daha iyi olacaklarını söyleyerek sözlerini noktaladı.

Yayınlanma Tarihi:22:25,