SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray‘da son dönemde takım içinde yerli yabancı ayrımcılığı olduğu iddiaları üzerine bir de Selçuk İnan‘ın menajeri Batur Altıparmak‘ın Melo‘yu hedef alan sözleri kriz havasının doğmasına sebep olmuştu.

İşte bu dedikoduların üzerine Balıkesir seyahati öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri‘nde sürpriz bir gelişme yaşandı. Cezalı olması sebebiyle Balıkesir kafilesinde yer almayan Melo, takımın hareket saatinden bir kaç dakika önce Selçuk‘un yanına gelerek menajeri Batur Altıparmak‘ın sözlerini sordu.

Selçuk‘un takım arkadaşının yüreğine su serpen bir açıklama yaparak, “Açıklamalar menajerimin şahsi görüşüdür. Beni kesinlikle bağlamıyor. Senin arkadaşlarına verdiğin değeri takım kaptanı olarak hep takdir ettim” dediği ifade edildi.

Melo‘nun ise Anderlecht maçı sonrasında taraftarlara üçlü çektirmesi ile ilgili olarak, “Kendim üsteleyerek ve bilinçli olarak tezahürata ortak olmadım. Tam içeri girecekken taraftarlar ismimi söyledi. Benden tezahürata ortak olmamı istediler bende yanlarına giderek onlara eşlik ettim” dediği belirtildi.

Selçuk‘un ise bu konuşma sonrasında, “Biliyorum zaten hiçbir kötü niyet görmedim” yanıtını verdiği Selçuk‘un konuşmanın sonunda Melo‘nun kendisine sarılmasıyla son noktayı taraftarlarında kullandığı şu cümlelerle koyduğu belirtildi: “Biz kenetlendikçe daha da büyüyen bir aileyiz. Bu tip konuları yüz yüze konuşalım. Sağdan soldan gelen hiçbir sözü de umursamayalım.”

Florya da yaşanan bu olumlu diyalog sonrası Melo otobüsün kapısına kadar gelerek Selçuk başta olmak üzere bütün arkadaşlarına sarılarak yolcu etti ve başarılar diledi.

Skorer

Yayınlanma Tarihi:14:15,