SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Asla yalnız yürümeyeceksiniz’

Dünkü Divan Kurulu Toplantısı'nda Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı kararı alan Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal bugün Florya'ya çıkarma yaparak teknik heyet ve oyunculara moral ziyaretinde bulundu.

Güncellenme: 14:13, 19/09/2014
‘Asla yalnız yürümeyeceksiniz’

Bahadır ÇOKİŞLER | AMK

Galatasaray’da seçim sürecine girilmesinin ardından kulüpte hareketli saatler yaşanıyor. Yönetim Kurulu’nda alınan kararların takımı olumsuz etkilemesinin önüne geçmek isteyen Başkan Ünal Aysal bugün Florya’yı ziyaret etti.

Balıkesir maçı öncesi teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Aysal, herkesten işine odaklanmasını ve yönetimsel konuları kafasına takmamasını istedi.

Aysal, kulübün başında olduğu sürece kimseyi mağdur etmeyeceğinin altını çizerek, “Hepinizin sözleşmelerinde yer alan yükümlülükler yerine getirilecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Burada olduğum sürece hiç kimseyi mağdur edecek bir harekette bulunmam. Her şey Galatasaray için” diye konuştu.

Teknik Direktör Cesane Prandelli’nin “Bizi bırakma başkanım” şeklindeki sözlerinin ardından duygusal anlar yaşayan Aysal, “Ben Galatasaray’ı zor durumda bırakmam. Kulübün menfaatleri için hareket ederim” ifadelerini kullandı.