SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonsporlulara bilet 61 lira

Spor Toto Süper Lig'de İstanbul Başakşehir ile Trabzonspor arasında 22 Eylül Pazartesi günü oynanacak 3. hafta maçının bilet fiyatları belli oldu.

Güncellenme: 12:15, 18/09/2014
Trabzonsporlulara bilet 61 lira

Lacivert-turunculu kulüpten alınan bilgiye göre, Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda her iki takımı ilk kez karşı karşıya getirecek ve saat 19.00’da başlayacak müsabaka öncesi evsahibi ekip taraftarlarına Batı VIP alt, Batı VIP üst ve Doğu VIP alt tribün, konuk bordo-mavili taraftarlara ise Batı VIP loca, Doğu VIP üst, kuzey ve güney üst ile alt kale arkası tribünler ayrıldı.

Bu arada İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün, konuk bordo-mavililer için kale arkası tribün bilet fiyatını Trabzon’un plaka numarası 61 lira olarak belirlemesi dikkati çekti.

Müsabakada evsahibi İstanbul Başakşehir taraftarlarına ayrılan tribünler için belirlenen bilet fiyatları şöyle:

Batı VIP alt tribün C-D-E bloklar: 125 lira Batı VIP alt tribün A-B-F-G bloklar: 100 lira Batı VIP üst tribün: 80 lira Doğu VIP alt tribün A-B-F-G bloklar: 100 lira Konuk Trabzonsporlu taraftarlara ayrılan tribünler için belirlenen bilet fiyatları şu şekilde: Batı VIP loca: 350 lira Doğu VIP üst tribün: 100 lira Kuzey üst ve alt tribün (kale arkası) : 61 lira Güney üst ve alt tribün (kale arkası): 61 lira