SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hart’a nazar değdirdiler!

Dün gece oynanan Bayern Münih - Manchester City karşılaşmasında City kalecisi Joe Hart, gösterdiği performansla gecenin yıldızlarından birisi oldu. Ancak görünüşe göre City, kalecisine nazar değdirmiş!

Güncellenme: 10:43, 18/09/2014
Hart’a nazar değdirdiler!

Şampiyonlar Ligi E Grubu’nda Bayern Münih, Allianz Arena’da turnuvanın en güçlü ekiplerinden Manchester City’yi ağırladı. City kalecisi Joe Hart, maçın başından sonuna dek muhteşem bir performans sergilemesine rağmen uzatma dakikalarında yediği golle takımının sahadan mağlubiyetle ayrılmasına engel olamadı.

Son dakika golüyle gelen mağlubiyeti oldukça üzülen taraftarlar, günah keçisi olarak Manchester City’nin resmi twitter hesabını seçti.

Twitter’da maçın canlı anlatımını yapan resmi hesap, 89. dakikada gelişen Bayern atağı yine Hart’ın ellerinde bitince “Hart, uzaktan şansını deneyen Boateng’in şutu uçarak kurtardı. Joe’yu bu gece alt etmek için özel bir şeyler gerek” şeklinde bir tweet attı. Atılan tweet’in üzerinden çok geçmeden Bayern, Boateng’in ayağından bulduğu mucize son dakika golüyle üç puanı hanesine yazdırdı. Kızgın City taraftarları ise kulübün twitter hesabını kötü şans getirmekle suçladı.

Yayınlanma Tarihi:10:38,