SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cim Bom’da taraftar gerilimi

Şampiyonlar Ligi'nde Anderlecht karşısında 1 puanı son dakika golüyle kurtaran sarı kırmızılı futbolcuların hemen hepsi taraftar gerilimi yaşıyor.

Güncellenme: 12:31, 18/09/2014
Cim Bom’da taraftar gerilimi

Anderlecht maçında başta Selçuk olmak üzere Sneijder ve Melo hariç bütün futbolcuların karşılaşmanın ilk 15 dakikasından itibaren en küçük pas hatasında yuhalanmaya başlaması, sarı kırmızılı futbolcuları şaşkına çevirmiş durumda.

Futbolcular taraftarlardan anlayış bekliyorlar

Son dakikada gelen golle bir puanın kurtulmasına rağmen hiçbir sevinç yaşayamayan sarı kırmızılı futbolcular taraftardan anlayış bekliyor.

G.Saray’a 15 gün önce transfer olan Dzemaili’nin bile isyan noktasına geldiği öğrenildi.

Dzemaili’nin maç sonrası teknik direktör Prandelli’ye “15 dakikadan sonra kendi seyircimiz arkadaşlarımı yuhalamaya başladı. İnanamadım bu duruma, henüz işin başındayız. Ben de burada ikinci, kendi seyircimiz önünde ilk maçımı oynadım, bu tepki akıl almaz” yorumunu yaptığı öğrenildi.

G.Saray tribünlerinin sevgilisi olan Muslera’nın da takım arkadaşlarına yapılan protestolara tepki gösterdiği açıkça medyaya yansırken Uruguaylı kalecinin soyunma odasında Türk futbolcuları yatıştırıp teselli etmeye çalıştığı bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:12:25,