SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ümit Karan’dan Pandev’e eleştiri

Galatasaray'ın eski futbolcularından Ümit Karan, Anderlecht karşılaşmasının ardından sarı-kırmızılıların oyununu değerlendirirlen Selçuk ve Pandev hakkında da konuştu.

Güncellenme: 16:01, 17/09/2014
Ümit Karan’dan Pandev’e eleştiri

Galatasaray’ın eski futbolcularından Ümit Karan, Anderlecht karşılaşmasının ardından Telegol mikrofanlarına açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılıların Anderlecht’e 2 puan bırakmasını eleştiren Karan, Goran Pandev transferini de eleştirdi.

Sarı-kırmızılı takımın eski golcüsü, “Açıkcası stada çok ümitli gelmiştim. Bence Anderlecht şu anda Şampiyonlar Ligi’nin en zayıf takımı. Kaybettiğin 2 puan var. Zaten seyirci de tepkisini koydu. Futbolculargüvenini kaybetmiş” dedi.

Goran Pandev hakkında, “Bence çok gereksiz bir transfer. Çok da fazla süre buldu maçta. Yani ilk yarıda denedin, Baktın olmuyor çıkartacaksın. O kadar zaman bulması bile mucizeydi. İyi bir transfer olmamış Galatasaray için. Bunun gibi binlerce Türk oyuncu var. Pandev yerine Olcan ya da Tarık gibi oyuncularla maça başlayabilirdi. Şu kadro olmamış” sözlerini kullandı.

Selçuk İnan için yapılan eleştirilere de değinen Karan, “Onun hep arkasında durduk, kendisini bulması gerekiyor. Hoca fırsat veriyor, artık bir şeyler yapması lazım. Seyircinin tepkisi olağan şeyler, iyi oynayınca yine seyirciyi arkasına alabilir” açıklamasını yaptı.

BİR YORUM DA KARAMAN’DAN… Makedon oyuncu hakkında değerlendirmelerde bulunan teknik direktör Hikmet Karaman da, “Açık söyleyeyim yetenekli oyuncu olabilir ama sahada var mıydı? Ben böyle bir oyuncu görmedim” dedi.

Yayınlanma Tarihi:15:28,