SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon sonuna yetişecek mi?

Vodafone Arena’nın ocak ayında bitmesinin çok zor. Kış şartlarının iyi geçmesi halinde Arena’nın sezonun son haftalarında açılacağı öğrenildi.

Güncellenme: 08:54, 17/09/2014
Sezon sonuna yetişecek mi?

Rizespor maçının ardından herkes bu soruyu sormaya başladı. Siyah-Beyazlılar'ın Olimpiyat Stadı'ndaki Rizespor maçına sadece 7 bin taraftar geldi… Bu sezon 11 bin kombine satıldı. Bu taraftarlar bile stada gelmedi. Slaven Bilic, “İstanbul'da başka bir saha olsa orada oynardık. Burayı önce beynimizde sahiplenmeliyiz. Psikolojik olarak bunu yapmak zorundayız” diyerek sitemini dile getirdi.

BOŞ TRİBÜNLER BİZİ ÇOK ETKİLİYOR

Futbolcular da yaptığı açıklamalarda taraftarın yokluğundan dert yandı. Birçok futbolcu, “Taraftarımız olmadan hiçbir şey yapamayız. Boş tribünler bizi çok etkiliyor. İnşallah Avrupa Ligi maçında stat dolar” diyerek taraftara çağrıda bulundu… Slaven Bilic ve futbolcular dışında yöneticiler de Rizespor maçına gelen taraftar sonrası adeta şoke oldu. Peki ne zaman bitecek bu Vodafone Arena?

AMAN BU KIŞ ÇOK ÇETİN GEÇMESİN

Vodafone Arena'nın ocak ayında bitmesinin çok zor olduğu öğrenildi. Yöneticiler, iklim şartlarının iyi geçmesi halinde Arena'nın sezon sonunun son haftalarına açılacağı ifade etti… Kış şartları çok çetin geçerse Vodafone Arena'nın yetişme ihtimali zor. Böyle bir durumda Arena'nın gelecek sezonun ilk maçında açılacağı ifade edildi.

Akşam

Yayınlanma Tarihi:08:35,