SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Prandelli Selçuk’a sahip çıktı

Galatasaray'da teknik direktör Cesare Prandelli, Selçuk İnan'a sahip çıktı. İtalyan teknik adam, antrenman öncesi milli futbolcu ile görüşerek, tribünler tarafından protesto edilmenin her futbolcunun başına gelebileceğini anlattı.

Güncellenme: 13:59, 17/09/2014
Prandelli Selçuk’a sahip çıktı

Galatasaray’da Anderlecht maçı sonrası tribünlerin Sarı-Kırmızılı futbolcuları ıslıklaması takım içinde büyük bir etkiye neden oldu.

Karşılaşmanın ardından özellikle Selçuk, Burak ve Veysel’e sahip çıkan oyuncular soyunma odasında birbirine destek verdi. Teknik direktör Cesare Prandelli, maçtan sonra soyunma odasında yaptığı konuşmada, “Bu maç ile takım olduk. Hepiniz elinizden geleni yapıyorsunuz, birlikte çok daha iyi sonuçlar alacağız. Bu maçta gösterdiğiniz mücadele için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Burak Yılmaz’ı da attığı gol için kutlayan Prandelli, grupta bu golün çok önemli olduğunu belirtti.

İtalyan teknik adam, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenman öncesinde de Selçuk İnan ile görüşerek, her futbolcunun kariyerinde tribünler tarafından protesto edilebileceğini anlattı.

Prandelli, bir oyuncunun iyi günleri olabildiği gibi kötü günlerinin de olabileceğini belirterek, Selçuk’a sahip çıktı.

Galatasaray’ın tecrübeli oyuncusu Selçuk İnan, Anderlecht maçındaki performansı nedeniyle tribünler tarafından ıslıklanmıştı. Selçuk, oyundan çıkarken ıslıkları alkışlayarak karşılamıştı.

NTVSpor