SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

E-rezalet

16 Eylül 2014

METİN Tekin'in dediği gibi; sahanıza geçin de yazımıza başlayalım Hüseyin hocam! Aslında yüzüne küfreden Kıvanç'ı oyundan atmayan ya da Mustafa Pektemek'i formasından çeken Kaan'a sarı kart göstermeyen Hüseyin Göçek'ten bahsediyoruz. Fazla da abartmamak gerek! 90+2'de taraftarın “hırsız Hüseyin” tezahüratı yaptığı sırada kaleci Serkan'a gösterdiği sarı kart ise eyyam kelimesinin tam anlamıyla karşılığı oldu. BİZ Hüseyin Göçek'i kendi sahasında bırakıp asıl konumuza gelelim: Bilic'in saha içinde yaptığı hatalara! SEZON başından bu yana “geçen seneye göre üzerine koydu” dediğimiz Bilic, bu karşılaşmada geçen sezonun da gerisinde kaldı. Özellikle Kerim'i oyuna alırken Mustafa'yı kenara alması büyük bir hataydı. Sadece bu maç özelinde değil; sezon başından bu yana takımın en üretken adamını, gol aradığın anlarda kenara alırsan aradığın golü bulman da zorlaşır.

SONUÇTA da rakibine 2 puanı hediye edersin ve Fenerbahçe ve Galatasaray'ın puan kaybı yaşadığı haftayı avantaja çeviremezsin.

ÇEVİRMEK için gerekli taraftar da olmayınca aslında bu skora normal bakmak da biraz zorunlu gibi duruyor.

DÜŞÜNSENİZE; koskoca 111 yıllık camia sahasında ilk maçını oynuyor ve sadece 5.000 taraftarı maçı izliyor. Bunun da tek sorumlusu, e-bilet sistemini bu ülkeye getirenlerdir. Eğer bu ülke e-bilet denen rezillikten bir an önce kurtulmazsa biz Hüseyin Göçek'i de, Bilic'in hatalarını da, puan kayıplarını da daha çok konuşuruz. Çünkü futbol taraftarıyla güzeldir ve taraftarın olmadığı her maç kötü olmaya mahkumdur.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek