SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'de Trabzonspor maçının ardından belki de en çok konuşulan konu, Moussa Sow ile Diego Ribas'ın saha içinde yaşadığı kapışma oldu. Sow, kendisine pas atmayan Brezilyalı oyuncuya çıkışırken, Diego da arkadaşına küfürler yağdırdı.

 

İkili, oyundan çıktıktan sonra kulübede yan yana oturdu ama birbirlerinin yüzüne bile bakmadı. Dönüş yolunda ise uçakta tek kelime etmediler. Aziz Yıldırım, bu durumu öğrenir öğrenmez talimat verdi ve ikili apar topar barıştırıldı.

AÇIKLAMA YAPTILAR

Ardından iki yıldız FB TV'ye açıklamalarda bulundu. Diego, “Böyle şeyler futbolda olur. Orada sadece istediklerimizi sahaya yansıtamamış olmamızın verdiği hayal kırıklığı, onun verdiği üzüntü ile aramızda öyle bir konuşma yaşandı. Sow ile hiçbir problemim yok. O benim en iyi arkadaşım. Sezon boyunca ona ihtiyacım olacak” dedi.

 

Senegalli oyuncu ise, “Hepimiz takım halinde kazanmayı çok istiyorduk. Güçlü karakterlerden ve iyi oyunculardan oluşan bir takımız. Aslında bu, kazanma isteğimizin sahaya yansımasıydı. Kesinlikle bahsedildiği gibi Diego ile aramızda bir problem yok” ifadelerini kullandı.

DIEGO’NUN İKİNCİ VUKUATI

Sarı-Lacivertli ekibin bu sezon tek transferi olan Diego Ribas, kısa sürede ikinci vukuatını yaşadı. Brezilyalı futbolcu, Karabükspor karşısında oynanan sezonun ilk hafta maçında Emenike'nin yerine oyuna dahil olmuştu. Oyuncu değişikliği sırasında ikilinin birbirlerine sarılmak yerine omuz atması dikkat çekmişti.

Fanatik