SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder G.Saray’da bırakıyor!

Dün AMKSpor'un duyurduğu haberde Hollandalı yıldız ile Ünal Aysal'ın bir araya geldiği öğrenilmişti. Sneijder'in menajeri Guido Albers bugün yaptığı açıklamada buluşmayı doğrularken, sarı-kırmızılılarla sözleşme uzatma konusunda görüşüldüğünü duyurdu.

Güncellenme: 15:11, 15/09/2014
Sneijder G.Saray’da bırakıyor!

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, futbolu sarı-kırmızılılarda bırakıyor…

Dün AMKSpor’un duyurduğu haberde sarı-kırmızılıların Hollandalı yıldızı, Başkan Ünal Aysal ile bir araya gelmişti. Aysal’ın Akmerkez’deki ofisine giden Sneijder’in sözleşme uzatma konusunda başkan ile prensip anlaşmaya vardığı öğrenilmişti.

Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers, bugün yaptığı açıklamada Galatasaray ile 3 yıllık sözleşme imzalamak istediklerini kaydetti.

Albers, ” Zaten 2016 Temmuz ayına kadar sözleşmemiz var. Bunun üzerine 3 yıl daha sözleşme yapmayı amaçlıyoruz. Zaten bu sürenin bitiminde 35 yaşında olacak. Sonrasında aktif futbolu bırakıp, Galatasaray teknik heyetinde yer almak istiyor. Ancak adım adım ilerliyoruz. Bu çok güzel bir şey, kulüp onunla gelecek planları yapıyor. Bu nedenle Wesley çok mutlu. Futboldan sonra da İstanbul’da yaşamayı arzu ediyor” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:14:28,