SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcularından Sinan Engin, Fenerbahçe’yle ilgili çarpıcı bir iddiayı ortaya attı. Engin, Romen teknik adam Lucescu’nun gelecek sezon Fenerbahçe’nin başına geçebileceğini belirtti. İşte Engin’in o açıklamaları:

“Aldığım duyumlara göre Fenerbahçe önümüzdeki sezon Lucescu ile anlaşabilir. Bu sezon Galatasaray'ın kapısından döndü. Donetsk başkanı Türkiye'ye gelmesine izin vermedi. Ama LucescuUkrayna'da mutlu değil.

Celal Kolot'la birlikte adını vermek istemediğim bir arkadaşla beraberdik. Aziz Yıldırım'ın Mircea Lucescu'yu istediğini söyledi. Ben isterim ki İsmail Kartal 10 sene Fenerbahçe'nin başında kalsın. Ama bu takımı Ersun Yanal şampiyon yaptı, gönderildi. İsmail de şampiyon yapsa, gönderilebilir kardeşim. Hem de şampiyon olurlarsa, önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaklar.

Bana gelen duyumlar Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon Lucescu ile çalışmak istediği yönünde. Bence önümüzdeki sezon Türkiye'de çok ciddi bir Lucescu savaşı yaşanacaktır.”

Yayınlanma Tarihi:10:19,