SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüp başkanı Özden Bostan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik heyetin raporu doğrultusunda Bulgaristan asıllı Zlatan Yordanov’u renklerine bağladıklarını söyledi.

Zlatan Yordanov’un aynı zamanda Bulgaristan milli takım oyuncusu olduğunu anlatan Bostan, “Yordanov, aynı zamanda Bulgaristan’ın Marek Union Ivkoni takımında oynamış 24 yaşında, 1,98 boyunda orta sahada oynayan bir oyuncu. Daha önce transfer ettiğimiz Todor Valchev ile Marek Union Ivkoni takımından takım arkadaşı ve başarılı bir oyuncu” diye konuştu.

Bostan, geçen sezondan Levent’in dışında takımı yeni transferlerden kurduklarını dile getirerek, altyapıdan 4 oyuncuyu A takımına aldıklarını ve iki yabancı oyuncu transferini gerçekleştirdiklerini belirtti.

Yaptıkları transferlerle mücadeleci bir takım kurduklarını ifade eden Bostan, “İlk hedefimiz Türkiye Süper Kupası’nda grubumuzdan birinci olarak çıkmaktır. Teknik heyete ve sporcularımıza güveniyorum. Taraftarlarımız bu sezon da mücadeleci ve güzel oynayan bir takım izleyeceklerdir” dedi.