SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cim Bom’un yıldızları iddialı!

Galatasaray’da kaleci antrenörü Clauido Taffarel’in yanı sıra Sinan Bolat, Dzemaili, Bruma, Pandev ve Veysel, Anderlecht sınavını GSTV’ye değerlendirdi.

Güncellenme: 09:08, 15/09/2014
Cim Bom’un yıldızları iddialı!

Galatasaray'da kaleci antrenörü Clauido Taffarel'in yanı sıra Sinan Bolat, Dzemaili, Bruma, Pandev ve Veysel, Anderlecht sınavını GSTV'ye değerlendirdi.

TAFFAREL: Anderlecht bizim dengemizde bir takım ve ilk maçta evimizde oynayacağız. Kazanmamız gereken bir maç. Devler Ligi'ne iyi başlamak istiyorsak kazanmalıyız. Üç puan olmazsa olmazımız.

SİNAN: Anderlecht iyi bir takım. Yaş ortalaması oldukça düşük. Bu sezon fazla transfer yapmadılar ama bazı genç oyuncular aldılar. Dikkat etmemiz gerekiyor. Oyun tarzları oldukça agresif ama evimizde iyi bir futbol sergilersek kazanırız.

DZEMAİLİ: Çok farklı bir maç olacak. Eskişehir maçına göre daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Taraftarımızla çok güçlü bir takımız ve ben stadı tamamen dolu görmek için sabırsızlanıyorum.

BRUMA: Çok önemli ve çok ciddi bir maç bizi bekliyor. Ligdeki maçı bir kenara bırakmamız lazım. Şampiyonlar Ligi bambaşka bir kulvar. Motivasyonu da başka oluyor. Sahamızdaki ilk maçı kazanmalıyız.

PANDEV: Savaşmamız gereken bir maç ve çok istekliyiz. Benim de taraftarımızın huzurunda oynayacağım ilk maç olacak. Grupta Arsenal ve Dortmund favori olabilir fakat biz de Galatasarayız.

VEYSEL: Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçım olacağı için çok heyecanlıyım. Zor bir maç olacak ama taraftarımızın önünde kazanacağımızı düşünüyorum.

Skorer

Yayınlanma Tarihi:09:07,