SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte G.Saray’ın 4 yıldızlı yeni forması!

Cimbom'da 4. yıldız seferberliği tam gaz sürüyor. TT Arena'da önceki günkü törenin ardından bu kez de 4 yıldızlı formaların tasarımına şimdiden başlandı. Dört yıldızın adeta askeri bir rütbe gibi omuzlara yerleştirildiği prototip formayı yönetim çok beğendi.

Güncellenme: 16:14, 13/09/2014
İşte G.Saray’ın 4 yıldızlı yeni forması!

Cimbom, bu sezon Fenerbahçe ile girdiği 4. yıldız yarışını kazanacağına o kadar inanıyor ki şimdiden, gelecek sezonun 4 yıldızlı formalarını tasarlamaya başladı bile. Bazı taraftarların da katkıda bulunduğu çizimler sosyal medyada yer bulurken, taslak formalardan biri yöneticilerin büyük beğenisini kazandı. “Gelecek sezonki dört yıldızlı formamız böyle olsun” görüşünün ağırlık kazandığı söz konusu formada, yıldızlar armanın üzerinde değil, adeta bir askeri rütbe gibi omuzlarda yer alıyor. Sarı ağırlıklı formada yine askeri bir simge gibi kamuflaj deseni bulunması dikkat çekiyor.

Önceki gün Türk Telekom Arena’da düzenlenen 4. yıldız töreninden sonra, 4 yıldızlı formaların da gündeme gelmesi, Galatasaray yönetiminin bu konuya çok büyük önem verdiğinin göstergesi olarak yorumlandı.

İşte o forma;

Fotomaç

Yayınlanma Tarihi:15:49,