SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antrenmanda şoke eden fotoğraf

Spor Toto Süper Lig'in ikinci haftasında oynanacak olan Trabzonspor hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de, milli takım kamplarından dönen isimler sevinç yaratırken bir ismin fiziki formu herkesi şaşkına çevirdi.

Güncellenme: 16:38, 13/09/2014
Antrenmanda şoke eden fotoğraf

Spor toto süper lig’in ikinci haftasında oynanacak olan Trabzonspor hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe’de, milli takım kamplarından dönen isimler sevinç yaratırken bir ismin fiziki formu herkesi şaşkına çevirdi.

Son olarak, ülkesinin milli takım kapmından dönen ve dün sarı lacivertli ekibin Trabzonspor maçı kapsamında yaptığı hazırlıklara dahil olan Moussa Sow, fazla kiloları ile yine gündeme geldi.

Emmanuel Emenike ile birlikte antrenmanı rejenerasyon çalışmalarıyla tamamlayan Moussa Sow’un fazla kiloları dikkat çekerken ve Senegalli yıldızın tatil ve milli takım aralarındaki idman programı yeniden tartışma konusu oldu.

İşte o kare;  

Golcü oyuncu, sezon öncesi Fenerbahçe’nin hazırlık kampında da fazla kiloları sebebiyle sarı lacivertli taraftarların eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

Sporx

Yayınlanma Tarihi:16:35,