SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vahid Hoca’nın akıl oyunları…

Sakat futbolcuların fazlalığı ve son transferlerin hazır olmaması sebebiyle F.Bahçe karşısına çıkaracağı 11’i netleştiremeyen Halilhodzic, çıkış yolu arıyor

Güncellenme: 07:34, 12/09/2014
Vahid Hoca’nın akıl oyunları…

AMK SPOR GAZETESİ

TRABZONSPOR'DA kritik Fenerbahçe mücadelesi öncesi ciddi bir kadro belirsizliği yaşanıyor. Transfer döneminde bünyesine 22 oyuncu kazandıran Fırtına'da takıma yeni katılan futbolcuların uyumsürecini atlatamamış olmasına, sakat oyuncuları fazlalığı ve yabancı kontenjanı sorunu eklenince işin içinden çıkılmaz bir durum oluştu. Sarı-lacivertlilerin karşısına nasıl bir ilk 11 süreceğini henüz netleştiremeyen teknik direktör  Vahid Halilhodzic, ise çeşitli akıl oyunlarına başvurarak devmücadeleye ideal kadrosunu çıkarmaya çalışacak.

Yumlu planları bozdu

FIRTINA'DA özellikle savunmanın göbeğinde Mustafa Yumlu'nun sakatlığı tüm planları alt üst etmiş durumda. Yumlu'nun yerine yeni transfer Papadopulos'u oynatmayı düşünen VahidHalilhodzic, sistem değişikliğine gidip Medjani'ye de Belkalem'in yerine stoperde görev verebilir. Bu durumda ise Salih Dursun ya da Fatih Atik orta alanda forma giyecek. Mustafa Yumlu'nun sakatlığı yabancı kontenjanı sebebiyle Bosingwa'yı da kulübeye mahkum edecek gibi.