SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig‘de Pazar günü Fenerbahçe ile zorlu bir maça çıkacak olan Trabzonspor‘un Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, sakatlıklardan şikayet etti.

 

Çalışmaları tam kadro sürdüremediğinden yakınan Halilhodzic, sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle kadro kurmakta da zorlandığını söyledi. Oscar Cardozo ve Jose Bosingwa‘nın sakatlığı hakkında bilgi veren Boşnak çalıştırıcı, iki yıldızın Fenerbahçe maçında oynayamayacağını açıkladı.

Takımda sakatlıkların önüne geçemediğini belirten tecrübeli teknik adam “Kadromda 3 kırık, 3 kas sakatlığı, 5-6 tane de hastalık yaşayan oyuncum var. Hatta antrenörlerimden bile hastalık ya da sakatlık yaşayan var” diyerek dert yandı.

 

Fenerbahçe maçının önemini bildiğini de sözlerine ekleyen Halilhodzic şunları söyledi:

“Medya, başkan, taraftar başarı için beklenti halinde. Bende bir antrenör olarak Fenerbahçe‘yi yenmek için her şeyi yapacağım. Fenerbahçe‘yi iyi analiz ettim. Geçen seneki maçlarını izledim. Aynı takımlar. Bizde ise herkes değişti.

Kariyerim boyunca kaybedeceğimi bilsem bile hiçbir oyuncumu maç öncesi mağlubiyete hazırlamadım. Son bir haftada Fenerbahçe‘nin 10 maçını izledim. Kendi takımım kadar onları da tanıyorum. Herkes benden Fenerbahçe‘yi yenmemi istiyor. Onlar için çok ince planlar hazırladım.

Taraftarımıza da seslenmek istiyorum. Sakin bir şekilde bizi desteklesinler.”

Yayınlanma Tarihi:14:30,