SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’de Diego bilmecesi

Caner Erkin’in sakatlığı ile sıkıntıya giren sarı-lacivertli teknik adam, Trabzonspor maçı öncesinde tercih sorunu yaşıyor. Sahaya çıkacak 5 yabancı isim yarın sabah netlik kazanacak

Güncellenme: 10:35, 12/09/2014
F.Bahçe’de Diego bilmecesi

AMK SPOR GAZETESİ

SEZONUN en flaş transferi olarak Fenerbahçe'ye gelen Diego Ribas, Trabzonspor maçında da yedek soyunacak. Caner Erkin'in milli takımdan sakat olarak dönmesi sambacının ilk onbir hayallerini suya düşürdü. Hafta başından bu yana Diego'ya göre oyun sistemi planlayan teknik direktör İsmail Kartal, yabancı kontenjanı nedeniyle köşeye sıkıştı.

YENİ statü gereği ilk 11'de en fazla 5 yabancı oynatmak durumunda olan sarı-lacivertli teknik adam, Diego Ribas'ı 6. güç olarak yanında oturtacak gibi görünüyor. Bugün ve yarın son hazırlıkları yapacak olan İsmail Kartal, son anda karar değiştirdiği takdirde sol kanatta Kadlec yerine Hasan Ali Kaldırım'a forma verecek. Bu durumda Diego'ya ilk onbir şansı doğacak.

KARTAL'IN diğer bir alternatifi ise hücumdaki 3 yabancıdan birinikulübeye çekmek. Diego'nun oynayabilmesi için Kuyt, Sow ve Emenike'den birinin yedek soyunması gerekiyor. F.Bahçe'nin Mert- Gökhan, Bekir, Alves, Kadlec- M.Topal, Emre, Alper, Kuyt, Emenike ve Sow onbiriyle oynaması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:07:34,