SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe‘nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas, geçtiğimiz cumartesi günü sabah Samandıra‘da oynanan U21 maçı sonrasında Acun Ilıcalı‘yı arayarak “2 günlük tatilim var. Bodrum‘a gitmek istiyorum, bir yer önerebilir misin?” diye sordu. Ilıcalı da Diego‘ya “Tamam” dedi ve özel uçağını tahsis etti. Olaylar bundan sonra başladı.

 

Sambacı, ailesiyle Bodrum‘da denizin tadını çıkarırken Acun Ilıcalı da Başkan Aziz Yıldırım‘ı arayarak “Başkanım, Diego beni aradı ve boş günleri varmış. Bodrum‘da yer istedi ben de ayırttım ve gönderdim onları” diyerek bilgi verdi. Yıldırım ise “Böyle izin günlerinde dinlenmeleri gerektiğini ve İstanbul’dan ayrılmamalarını söylemiştim” diyerek Acun Ilıcalı‘ya tepkisini dile getirdi.

Daha sonra teknik direktör İsmail Kartal ve idari menajer Hasan Çetinkaya‘yı arayan Yıldırım sert uyarılarda bulundu. Çok sinirlenen başkan, “Söyleyin çabuk geri dönsün. Ben size demedim mi ‘Kimse buradan ayrılmayacak’ diye? Oyuncular böyle kısa izinlerde sadece dinlenecekler ve her zaman İstanbul’da olacaklar. ‘Kıpırdayan olursa bana haber vereceksiniz’ demedim mi?” dediği öğrenildi.

 

Bun üzerine Kartal ve Çetinkaya, Brezilyalı yıldızı arayarak “Başkan fena kızdı, çabuk dön” dediler. Diego Ribas da buna hiçbir itirazda bulunmayarak aynı gün yerleştiği otelden toparlanarak ailesiyle birlikte evine döndü.

Habertürk

Yayınlanma Tarihi:10:33,