SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir dönem Galatasaray‘da da forma giymiş olan eski futbolcu Ümit Karan, Fenerbahçe‘nin yıldızı Caner Erkin ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Caner‘in eşi Asena‘nın adının şarkıcı Berkay ile skandala karışması ile ilgili konuşan Karan, genç çifti kızdıracak sözler söyledi. ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programa katılan Karan, Caner-Asena çifti ile ilgili şöyle konuştu:

“- Caner‘in o dönem yaşadığı, çok ağır bir hayat. Bu ülkede birçok futbolcu eşleri gündeme geldi diye ülkeyi terk etti. Erkeğin özel hayatı gündeme gelebilir ama kadın ön plana çıktığı zaman sıkıntı oluyor. Çünkü burası Türkiye, o kadar modern değiliz.

– Haberleri okuduğumda herkes gibi benim de nutkum tutuldu. Tabii ki onların ilişkisi ve nasıl bir yaşamları var biz bilmiyoruz. Bu olay, Caner‘in işine yaramadı, eşine yaradı. Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Bu haberler sayesinde Caner‘in eşi gündeme geldi ve milyonlarca takipçisi oldu.

 

– Allah kimseyi Caner‘inki gibi bir duruma düşürmesin. Ben, böyle bir şeyi yaşadığımı düşünemiyorum bile. Bu konuyla ilgili konuşurken bile dilim tutuluyor. Caner, karısına sahip çıkmaya çalışıyor. Çok da seviyor karısını. Bu kadar basit. Eşi Caner‘e ne kadar bağlı onu bilemem

– Bu sayede saçlarının rengini değiştirmesinden kıyafetlerine kadar her şeyi konuşulur oldu. Birçok reklam teklifleri almaya başladı. Bu bir egodur diye düşünüyorum.”

Yayınlanma Tarihi:10:00,