SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tarık ERYİĞİT / DIŞ HABERLER

Liverpool’un Luis Suarez‘in ayrılmasının ardından kadrosuna kattığı Mario Balotelli, antrenman sırasında şortu ile küçük bir sıkıntı yaşadı. İtalyan yıldız, bir türlü üzerinde durmayan şortu nedeniyle antrenmanda sık sık frikik verdi.

Bu görüntüler akıllara Balotelli‘nin 2011 yılında antrenman yeleği ile yaşadığı olayı hatırlattı. Yeleği bir türlü üzerine geçiremediği için çılgına dönen Balotelli‘ye antrenörü yardım etmek zorunda kalmıştı. Yeleği değiştirmesi gereken golcü futbolcu, yine başarılı olamayarak herkesi şaşırtmıştı.

SORUN BU KEZ ŞORTTA

O dönem yelekte sorun olduğunu işaret eden hareketler yapan ve yeleği bir kenara fırlatan Balotelli, bu kez aynı sorunu şortu ile yaşadı.

Premier Lig’de Aston Villa ile yapılacak maçın hazırlıklarına başlayan Liverpool‘un sabah antrenmanında yaşanan olay, Balotelli‘nin çalışmalara konsantre olmasını engelledi. Sık sık şortu ile uğraşmak zorunda kalan genç futbolcu, takım arkadaşlarının şaşkın bakışları arasında bir süre iç çamaşırı ile birlikte çalışmak zorunda kaldı.

Yayınlanma Tarihi:12:11,