SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Bir Aslan’ın dişlerini gördüğünüzde…”

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısında flaş açıklamalar yaptı... Sarı kırmızılı kulübün kısa vadeli borçlarının arttığı yönünde çıkan haberleri yalanlayan Aysal, yapılacak bir çok değişiklikten bahsetti.

Güncellenme: 15:07, 10/09/2014
“Bir Aslan’ın dişlerini gördüğünüzde…”

Ünal Aysal’ın açıklamalarından satır başları…

– Ekim ayında yapmayı planladığımız Olağanüstü Genel Kurul’un onayına bazı projeler sunacağız.

– Forma sponsorluğu konusunda önümüzdeki hafta içerisinde bir açıklama yapacağız. Sadece bu sene geçerli olacak bir formül kullanacağız. Sonrası için de 5 yıllık bir sponsorluk çalışması konusunda önemli bir yol katettik.

– Kısa vadeli borçların arttığı yönündeki bilgiler doğru değildir.

– Galatasaray gazetesi kurulacak.

– Bugün 17 milyon kişilik bir izleyici zümresine ulaşmış olan Galatasaray sosyal medya portalımızın ticari bir yapıya döndürülmesi projemiz başlatılmıştır.

– Spor yapma ve yarışma ortamımızı karabasana çeviriyoruz. Artık bıçak kemiğe dayanmış durumda. Şikeciliğin, ırkçılığın, sokak kabadayılığının normalleştirildiği bu yeni düzende,  fanatizm ve holiganizm kokan pislikten bir an önce kurtulmalıyız. Türk sporu üzerindeki çamuru temizlemek zorundadır.

– TFF, TBF, TKF vs. gibi tarafsız kurumlar şapkasının altında gelişen zorbalık bir orman kanunu haline gelmiş bulunuyor.

– Türk sporunun orman kanunlarına teslim olmasına izin veremeyiz. Türk spor kamuoyunu bize katılmaya devam ediyoruz. Bir aslanın dişlerini gördünüzde sakın ola size gülümsediğini zannetmeyin.

 

 

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:14:16,