SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Asena Erkin’e büyük şok

Bir AVM'nin düzenleyeceği sosyal sorumluluk projesi için Asena Erkin teklif edildi. Ancak yönetim, 'Yaşam tarzı ve bıraktığı imaj kötü' diyerek reddetti.

Güncellenme: 16:19, 09/09/2014
Asena Erkin’e büyük şok

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in güzel eşi Asena’ya kötü haber. Giyim tarzı ve özel hayatıyla sık sık magazin basınının manşetlerini süsleyen ünlü imaj danışmanı, sosyal sorumluluk projesi için uygun görülmedi.

Adı popçu Berkay’la yasak aşk skandalına karışan ve ardı arkası kesilmeyen iddialarla sürekli gündeme gelen Erkin’in popülaritesi sosyal sorumluluk projesine yetmedi.

İddiaya göre bir alışveriş merkezinin düzenleyeceği sosyal sorumluluk projesi için ünlü isimler sunuldu.

ASENA ÇILDIRDI

Organizatörlerin ilk sunduğu isim ise Asena Erkin oldu. Daha önce Gülben Ergen, Demet Akalın ve bir çok ünlü isimle çalışan AVM yönetimi Asena’ya sıcak bakmadı.

Gerekçe olarak da Asena’nın özel hayatındaki çalkantıları gösterildi. AVM yöneticilerinin, “Biz projemizi ünlü ve kaliteli isimlerin desteğiyle duyurmak istiyoruz.

Asena’nın yaşam tarzı ve bıraktığı imaj kötü” dediği öğrenildi. Organizasyon ekibinin kibar bir dille durumu anlattıkları Asena’nın ise oldukça sinirlendiği konuşuluyor.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:16:16,