SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'ye üç yıl gecikmeli olarak imza atan Diego Ribas ile Aziz Yıldırım arasında kısa sürede çok özel bir bağ oluştu.

Yaptığı her açıklamada başkana ne kadar güvendiğini dile getiren Brezilyalı yıldız, Yıldırım ile ilgili çok konuşulacak sözler sarf etti. Kariyeri boyunca birçok takımda oynadığını ve farklı başkanlarla çalıştığını söyleyen Diego, Aziz Yıldırım'a övgüler yağdırdı.

“FEDAKARLIK YAPACAĞIZ”

Tecrübeli futbolcu, “Brezilya'da ve Avrupa'da önemli ekiplerde forma giydim. Ancak kariyerim boyunca takımıyla bu kadar yakından ilgilenen, kulübü için sağlığından olan, hapis yatan bir başkan görmedim. Kulübünü ailesinin bile önünde tutan bu başkan için biz futbolcular olarak büyük fedakârlık yapıp, tüm enerjimizi sahaya yansıtmalıyız” ifadelerini kullandı. Ayrıca Aziz Yıldırım'ın oyuncular ile bire bir görüşüp, dertlerini dinlediğini ve sorunlarını çözdüğünü dile getirdi.

20. ŞAMPİYONLUK SÖZÜ!

Diego, “Başkanla yaptığımız konuşmalarda 4. yıldızı ne kadar çok istediğini fark ettim. Bu konuda teknik heyet, ben ve arkadaşlarım, taraftarlarımızın da desteği ile elimizden gelen her şeyi yapmalıyız, yapacağız da… Bu sene 20. şampiyonluğu Aziz Yıldırım'a ve bizi destekleyen milyonlarca taraftarımıza hediye edeceğiz” diyerek 4. yıldızın sözünü verdi.

Yayınlanma Tarihi:11:22,