SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Olaylı Süper Kupa maçının ardından Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yükselen tansiyon düşmek bilmiyor.

 

Volkan Demirel ile Felipe Melo arasındaki gerginliğe yöneticiler de dahil olunca sinirler iyice gerildi. Aziz Yıldırım'ın, “Melo, Türkiye Cumhuriyeti'ne hakaret ediyor” sözleri üzerine Brezilyalı yıldız da kendisine destek mesajlarını Twitter'dan paylaştı. Ancak bu paylaşımlar arasında, hakaret içeren ifadeler de vardı.

Bunun üzerine Fenerbahçe Yönetimi harekete geçti. Aziz Yıldırım'a yönelik hakaretler bulunan tweet sebebiyle Melo'nun ceza alması için TFF'ye başvuru yapılacak.

 

OLAYLAR NASIL BU NOKTAYA GELDİ

1- Geçen sezon Arena'da Emre'nin oyundan atılması gerilimin zirve noktasıydı. Fenerbahçe Kaptanı kırmızı görürken, Melo'nun dil çıkarıp soyunma odasını göstermesi, sarı-lacivertlileri çıldırttı.

2- Süper Kupa'da da tansiyon yüksekti. Penaltılarda Brezilyalı topu dışarı gönderdi. Volkan, Melo'nun üstüne zıpladı, ortalık karıştı. Fenerbahçe kalecisinin açıklamalarıyla gerginlik tavan yaptı.

3- Son olarak Aziz Yıldırım topa girdi, “Melo, TC'ye hakaret ediyor” dedi. G.Saraylılar'ın tepki mesajlarını paylaşan Melo, hakaret içerikli bir tweeti de yayınlayınca, Fenerbahçe Cephesi, TFF'ye şikayet kararı aldı.

Yayınlanma Tarihi:11:39,