SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kulübü’nün sutopu ve yelken şubelerinde yeni transferler ve sözleşme yenilenen sporcular için toplu imza töreni düzenlendi.

Kalamış Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine yönetim kurulu üyesi Mehmet Cibara, kulüp idari direktörü Levent Akın, Su Sporları Genel Menajeri Emre Danişmend, Sutopu Şube Menajeri Cahit Sılay, Yelken Şube Menajeri Melih Dilikoğlu ile sutopu ve yelken takımının yeni transferleriyle sözleşme yenilenen sporcular katıldı.

Geçen sezon son 24 yıldaki 20, üst üste 10. şampiyonluğunu kazanan Galatasaray Sutopu Takımı, yeni sezon öncesinde Nikola Vukcevic, Filip Kljajevic ve Mladan Janovic’i kadrosuna kattı. Geçtiğimiz sezon Manisa Su Sporları Kulübü’nde kiralık oynayan Berk Bıyık, Neşfet Toğkan Özbek ve Berke Senemoğlu da yuvaya döndü.

Can Yüksek, Vjekoslav Paskovic, Mihajlo Korolija, Slobodan Nikic, Milos Scepanovic, Srdjan Aksentijevic, Şafak Şimşek, Engin Ege Çolak, Atakan Destici ve Osman Selim Gülenç ile sözleşme yenileyen Galatasaray Sutopu takımı, altyapısından yetiştirdiği Arda İlkser Güçlü’yle ilk kez sözleşme imzaladı.

Yelken şubesinde ise 470 sınıfında son iki olimpiyatta mücadele eden Ateş Çınar ve Deniz Çınar ile anlaşma imzalandı.