SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Çakar’ın Melo öfkesi!

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım’a küfür içeren bir taraftar tweet’ini retweet eden Galatasaraylı futbolcunun en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini savundu.

Güncellenme: 14:44, 08/09/2014
Ahmet Çakar’ın Melo öfkesi!

Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Beyaz TV'de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında, Galatasaraylı Felipe Melo'ya ağır eleştirilerde bulundu. Brezilyalı futbolcunun, önceki gün bir sarı kırmızılı taraftarın attığı, Aziz Yıldırım'a küfür içeren bir tweet'i retweet yapmasını değerlendiren Çakar, şunları söyledi:

“Melo, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ilgili atılan bir tweet'i retweet ederek aynı görüşte olduğunu beyan etti. Twitter hukukuna göre, “Aziz senin t……. yesin” çok terbiyesizce bir ifadedir. Federasyon, “Melo'cuğum senden bir şey rica edeyim; kardeşim gel bakalım bir açıklama yap” diyecek. Yaptın mı; 6 hafta ceza… Adli yargılama devam edecek ayrıca. Hukuki yargı devam edecek. Volkan'a 3 hafta verdiler, iyi yaptılar.”

“USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR!”

Ahmet Çakar ayrıca, Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu arasındaki gerginlik için de şu yorumu yaptı: “Aziz Yıldırım ile Ünal Aysal'ın oturup yemek yiyip el sıkışma ihtimalinin binde 1 olduğuna, Aziz Yıldırım ile İbrahim Hacıosmanoğlu'nun el sıkışma ihtimalinin binde 1 olduğuna ve bu işin yıllarca böyle gideceğine inanıyorum. Eğer durum böyleyse ata sözünden faydalanacaksın: Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, uslanmayanın hakkı kötektir.”

Yayınlanma Tarihi:14:37,